انجام و ثبت سفارش:

به منظور ثبت سفارش ، با رفتن به صفحه اختصاصی محصول فوق و در پارت کنار با کلیک کردن بر روی دکمه خرید و دانلود محصول کلیک کرده و سپس مراحل خواسته شده تکمیل کرده و سپس منتقل میشود به درگاه پرداخت و فرایند خرید خود را ثبت کنید و پس از ثبت بصورت آنی به شما محصول خریداری شده تحویل داده میشود!

خدمات پس از فروش:

تمامی محصولات ما مادام المر از سمت ما پشتیبانی میشود و تیم ما موظف به نصب 3 بار محصول بصورت رایگان برای شما عزیزان خواهد بود و چنان چه از 3 بار استفاده کرده اید به ازای هر نصب مبلغ 5000 هزار تومان از شما دریافت میشود.

پرداخت اینترنتی چیست؟

پرداخت اینترنتی به پرداختن پول از طریق اینترنت، در قبال دریافت کالا یا خدمات اطلاق می شود به طوری که این پرداخت بدون نیاز به حضور فیزیکی در بانک یا فروشگاه و از طریق اینترنت انجام شود. در واقع خریدار با استفاده از کارت بانکی خود می تواند از اینترنت خرید کند و پول آن را همان موقع پرداخت نماید.

فرآیند پرداخت اینترنتی

مدیران سایت های اینترنتی با بانک ها قراردادی می بندند و به این ترتیب پول با همکاری بانک از طریق اینترنت از حساب مشتری به حساب مدیر سایت واریز می شود.

در حال حاضر بانکهای ملت، سامان، پارسیان، ملی، اقتصاد نوین و پاسارگاد این امکان را فراهم آورده اند که افراد بتوانند با استفاده از کارت های بانکی تحت شتاب، خرید اینترنتی انجام دهند. یعنی این بانک ها به عنوان دروازۀ پرداخت یا درگاه پرداخت یا در اصطلاح Gateway عمل می کنند.

این به این معنی نیست که فقط کارت های همین ۵ بانک قابلیت خرید اینترنتی را دارد، بلکه به این معناست که این بانکها امکاناتی را فراهم کرده اند که بتوان با کارت سایر بانک ها نیز خرید اینترنتی کرد و این امکانات خود را در اختیار فروشگاههای اینترنتی قرار داده اند.

به این ترتیب شما پس از اطمینان از کالا یا سرویس سایت مورد نظر خود می توانید پول آن را به صورت آنلاین پرداخت نمایید.