تماس با گلدن سورس

تماس با گلدن سورس، از طریق پورتال مشتریان ،گفتگوی آنلاین و تماس تلفنی امکان پذیر است. بهترین و سریعترین روش، ارتباط از طریق پورتال مشتریان گلدن سورس می باشد .چنانچه در پورتال مشتریان عضو هستید جهت استفاده از خدمات پشتیبانی می توانید به بخش ارسال تیکت مراجعه فرمایید.

تماس تلفنی

06633214753

پشتیبانی تیکت

۲۴ ساعته

گفتگوی آنلاین

از طریق چت

پشتیبانی گلدن سورس

  •  ساعت کاری بخش پشتیبانی گلدن سورس:24 ساعته
  •  ساعت کاری بخش فـــروش گلدن سورس:روزهای غیر تعطیل از ساعت 8 الی 21:30

دفتر مرکزی : لرستان - خرم آباد - محله ناصر خسرو، میدان شمیران، کوچه فرشته ۱ شرقی، مسیر اختصاصی سمت راست حیاط یکی به آخر مانده

شماره تماس : 6633214753

کد پستی : 6814977857

پست الکترونیک : info [at] goldensource [dot] com

ارسال پیام

تماس با گلدن سورس ، از طریق پورتال مشتریان، گفتگوی آنلاین و تماس تلفنی امکان پذیر است. بهترین و سریعترین روش، ارتباط از طریق پورتال مشتریان گلدن سورس می باشد.


سیستم لایسنس چیست ؟

سیستم های لایسنس یک برنامه نوشته شده به زبان Perl/c++ و PHP می باشد که برروی سرور شما نصب می گردد و این برنامه در حقیقت اقدام به جایگزین شدن لایسنس های ما بجای لایسنس اصلی می گردد و ارتباط بخش لایسنس برنامه مورد نظر با سرور ما برقرار می گردد و سرور های ما برای سرور شما اقدام به تولید لایسنس خواهند کرد و خب طبیعتا شما نمی توانید به وب سایت سازنده محصول درخواست پشتیبانی ارسال کنید اما تمامی موارد محصول وب سایت سازنده همچون لایسنس اصلی کار خواهند کرد و فقط شما تقریبا یک دهم هزینه لایسنس اورجینال هر محصول را برای ما پرداخت خواهید کرد.

موبایلتو شارژ کن