چرا گلدن سورس ؟

حضور گلدن سورس از سال 1397 در بازار خدمات میزبانی وب و طراحی قالب و ماژول و قرارگرفتن در جمع 10 سرویس دهنده برتر ایران از افتخارات ما می باشد. با تکیه بر دانش فنی و تجربه دراز مدت در این سالها توانسته ایم پیشتاز در ارائه خدماتی با پشتیبانی حرفه ای شویم. کاربران ما مزایای زیر را به عنوان مهم ترین دلایل انتخاب گلدن سورس اعلام نمودند:

  • پشتیبانی سطح بالا بر روی تمامی خدمات

  • ارائه سرویس های متنوع و مورد نیاز

  • هزینه های بسیار مناسب

  • بروز بودن خدمات و سرویس ها

تماس با گلدن سورس

تماس با گلدن سورس، از طریق پورتال مشتریان ،گفتگوی آنلاین و تماس تلفنی امکان پذیر است. بهترین و سریعترین روش، ارتباط از طریق پورتال مشتریان گلدن سورس می باشد .چنانچه در پورتال مشتریان عضو هستید جهت استفاده از خدمات پشتیبانی می توانید به بخش ارسال تیکت مراجعه فرمایید.

تماس تلفنی

02128421994

پشتیبانی تیکت

۲۴ ساعته

گفتگوی آنلاین

از طریق چت

سیستم لایسنس چیست ؟

سیستم های لایسنس یک برنامه نوشته شده به زبان Perl/c++ و PHP می باشد که برروی سرور شما نصب می گردد و این برنامه در حقیقت اقدام به جایگزین شدن لایسنس های ما بجای لایسنس اصلی می گردد و ارتباط بخش لایسنس برنامه مورد نظر با سرور ما برقرار می گردد و سرور های ما برای سرور شما اقدام به تولید لایسنس خواهند کرد و خب طبیعتا شما نمی توانید به وب سایت سازنده محصول درخواست پشتیبانی ارسال کنید اما تمامی موارد محصول وب سایت سازنده همچون لایسنس اصلی کار خواهند کرد و فقط شما تقریبا یک دهم هزینه لایسنس اورجینال هر محصول را برای ما پرداخت خواهید کرد.