درباره گلدن سورس

فعالیت گلدن سورس از سال 1397 با ارائه پشتیبانی متعهدانه بر روی خدماتیی با کیفیت آغاز گردید و مدتی کوتاه به یکی از گزینه های محبوب پشتیبانی میزبانی وب و طراحان قالب و افزونه تبدیل شدیم. هم اکنون با تیکه بر دانش فنی و تجربه طولانی توانسته ایم پیشتاز در ارائه خدماتی با پشتیبانی حرفه ای شویم و با وجود مختصصان فنی و تیم امنیت برای نگهداری بررسی مداوم سرور و سایت های شما، فضایی مطمئنن برای انجام تجارت الکترونیک بیش از 1000 مشتری ایجاد کرده ایم . در بخش توسعه و تحقیقات گلدن سورس ، هموراه در جستجو راهکارهایی نو آورانه برای ارائه سرویس هایی هستیم تا بهترین تجربه میزبانی وب برای کاربرانمان فراهم کنیم.

چرا گلدن سورس ؟

حضور گلدن سورس از سال 1397 در بازار خدمات میزبانی وب و طراحی قالب و ماژول و قرارگرفتن در جمع 10 سرویس دهنده برتر ایران از افتخارات ما می باشد. با تکیه بر دانش فنی و تجربه دراز مدت در این سالها توانسته ایم پیشتاز در ارائه خدماتی با پشتیبانی حرفه ای شویم. کاربران ما مزایای زیر را به عنوان مهم ترین دلایل انتخاب گلدن سورس اعلام نمودند:

  • پشتیبانی سطح بالا بر روی تمامی خدمات

  • ارائه سرویس های متنوع و مورد نیاز

  • هزینه های بسیار مناسب

  • بروز بودن خدمات و سرویس ها

اطمینان در خرید

logo-samandehi

تیم درجه یک

یک دست صدا ندارد

قطعا تلاش تک به تک اعضای تیم جوان و خلاق گلدن سورس هست که از موفقیت‌های گلدن سورس را رقم می‌زند. پیشرفت و رشد تیم گلدن سورس مساوی است با پیشرفت و رشد گلدن سورس. ما در کنار هم بزرگ می‌شویم.

logo
mahdisalmani

مهدی سلمانی

Product Manager

سیستم لایسنس چیست ؟

سیستم های لایسنس یک برنامه نوشته شده به زبان Perl/c++ و PHP می باشد که برروی سرور شما نصب می گردد و این برنامه در حقیقت اقدام به جایگزین شدن لایسنس های ما بجای لایسنس اصلی می گردد و ارتباط بخش لایسنس برنامه مورد نظر با سرور ما برقرار می گردد و سرور های ما برای سرور شما اقدام به تولید لایسنس خواهند کرد و خب طبیعتا شما نمی توانید به وب سایت سازنده محصول درخواست پشتیبانی ارسال کنید اما تمامی موارد محصول وب سایت سازنده همچون لایسنس اصلی کار خواهند کرد و فقط شما تقریبا یک دهم هزینه لایسنس اورجینال هر محصول را برای ما پرداخت خواهید کرد.